אודותינו

לפני למעלה מ-10 שנים בנינו את אתר האינטרנט הראשון לעסק שלנו. האתר היה עם הרבה תמונות צבעוניות, אינפורמטיבי, מעוצב ברמה גבוהה ושירת נאמנה את הלקוחות והלקוחות שבדרך.

כשרצינו לאחר מכן להקים אתר אינטרנט קטלוגי שמראה את ליין המוצרים שלנו, בדיוק רצה לה פרסומת בכלי התקשורת שדיברה על מיזם לאומי חדש של גוגל, משרד התעשייה והמסחר ועוד חברות רבות וטובות אחרות שחברו להן יחדיו כדי שלנו, בעלי העסקים הקטנים יהיה אתר אינטרנט ובחינם. למשך שנה.

2017

קפצנו על ההזדמנות, מילאנו טפסים והתחלנו להזין את התמונות והתכנים לאתר האינטרנט החדש לתוך מערכת ניהול מוכנה מראש של אחד היזמים של הפרויקט.

היה לנו ידוע מראש שכאשר תעבור שנה ספק אתר האינטרנט יבקש תשלום כלשהו עבור המשך האחסון אצלו ולקחנו בחשבון שאם המחיר יהיה גבוה מדי, ניקח את החומר שלנו על דיסק ונעבור לספק אחסון אחר כמו שנהוג לעשות במדינה דמוקרטית נאורה.

כאשר השנה עמדה להסתיים והמחיר שהספק דרש להמשך אחסון האתר אצלו היה יקר מדי, ביקשנו בנחמדות רבה לקבל את החומר שלנו של האתר כדי שנוכל להעביר אותו לספק אחר שנבחר. היינו מופתעים כשהספק סירב לתת לנו את החומר שלנו כשטען שמה שבנינו אצלו נשאר אצלו ואם אנחנו עוזבים אותו אנחנו יכולים להיפרד מהקטלוג והתכנים שעבדנו עליהם במשך שעות רבות מאוד.
כלומר כל החומר יילך לפח ונצטרך להתחיל הכל מההתחלה אצל ספק אחר במידה ונחליט לעבור.
לחץ אינטנסיבי בחסות מדינת ישראל.

365
ימים לסיום השנה

אם לא היה לנו ניסיון בבניית אתרים, זה היה תרגיל שיווקי מדהים שבטוח היה משאיר אותנו אצל אותו ספק, גם במחיר כפול…
אבל אנחנו לא נשברנו והקמנו אתר חדש בפלטפורמה חדשה.
ההתלמדות עלתה לנו באין ספור שעות אבל הפעם וידאנו שהאתר והפלטפורמה היא שלנו ותישאר שלנו !

מכל הסיפור הזה הבנו שכשאתה עובד על מערכת של מישהו אחר ומאחסן אצל מישהו אחר, אל תצפה שבסיום ההתקשרות ביניכם תקבל את החומר שלך…הוא לא שלך…

מאז ועד היום, בנינו עוד אתרים כולל אתרי מכירות אונליין וצברנו ניסיון מעשי של איך למכור באינטרנט מהצד של המוכר ולא רק מהצד של בונה האתרים ולא פחות חשוב – הבנו שאנחנו יכולים לבנות אתרים לעסקים אחרים במחירים סבירים ושפויים…

לקבלת הצעת מחיר לחץ/י כאן.